СФНУ
9
Лет опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
6238
Последний визит на сайт
сегодня
Оренда житлової та комерційної нерухомості. Продаж. Консультації та повний супровід

Продажа квартир (4)

  • АН "Compass"
    189 000 $
    2 221 $/м²

    Тарнавского ул. (Кутузова), 24

    2 комнаты
    85.1 / 42.8 / 25.4 м²
    этаж 2 из 3
    1912 год постройки
    2 дня назад
    Продаж квартири з капітальним ремонтом на вул. Тарнавського. Площа 85,1 / 42,8 / 25,4 м², 2-й поверх з 3-х. Квартира в австрійському будинку з унікальним поєднанням автентики та сучасного комфорту, розташована у серці одного з найпрестижніших районів Львова. Дві ізольовані кімнати та кухня-студія, а також просторий коридор, санвузол. Висота стель — 3,47 м. Залізобетонна сходова клітка, доглянутий під’їзд. Правильне планування без зайвих метрів. Кухня-студія з виходом на фасадний балкон і простором для острівця. Вікна з кухні-вітальні та спальні виходять на схід, на вул. Тарнавського. З другої спальні — на захід, у внутрішній двір, вид на вул. Самійленка. Капітальний ремонт, усі комуні...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • АН "Compass"
    54 000 $
    1 012 $/м²

    Ивана Рубчака ул., (Будинок)

    2 комнаты
    53.35 / 23.05 / 9.25 м²
    этаж 5 из 5
    2 дня назад
    Продаж світлої 2-кімнатної квартири у новобудові в Солонці (ЖК Карпатбуд). Простора та дуже світла квартира у сучасному житловому комплексі у Солонці — лише кілька хвилин від Львова. Площа: 53.35 м². Поверх: 5 з 5. Продумане планування, яке ідеально підходить як для комфортного життя сім’ї, так і для вигідної інвестиції. Дві ізольовані кімнати та простора кухня-вітальня. Два санвузли — рідкісна і дуже зручна перевага для такого метражу. Велика світла лоджія з виходом з кухні та спальні. Квартира має південну сторону, тому протягом дня наповнена природним світлом і теплом. Будинок на етапі здачі (I квартал 2026 року) — ви отримуєте нову квартиру без попередніх мешканців. Локація Солонка — од...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • АН "Compass"
    52 000 $
    990 $/м²

    Ивана Рубчака ул., (Будинок)

    1 комната
    52.5 / 14.55 / 15 м²
    этаж 1 из 5
    2 дня назад
    Продаж затишної квартири в сучасній новобудові від надійного забудовника Карпатбуд у мальовничому селі Солонка. Поверх: 1/5. Загальна площа: 52,5 м². Кухня-студія та спальня, два санвузли, гардеробна. Особливість об’єкта — власна тераса-патіо, яка не входить у загальну площу квартири. Це ваш особистий куточок просто неба — ідеально для ранкової кави, відпочинку або зелених посадок. Справжній подарунок для покупця! Здача будинку: I квартал 2026 року. Продаж по переуступці. Зручне та продумане планування. Сучасний житловий комплекс у тихому районі. Індивідуальне опалення - газовий котел. Двосекційний малоповерховий будинок лише на 74 квартири — це приватність, спокій і мінімум сусідів. Будів...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • АН "Compass"
    98 000 $
    1 424 $/м²

    Лікарська

    2 комнаты
    68.8 / 23.4 / 23.9 м²
    этаж 5 из 5
    2026 год постройки
    2 дня назад
    Продаж унікальної квартири у новобудові в Брюховичах, ЖК Під Зорями. Будинок бізнес-класу в парковій зеленій зоні, комплекс із 15 будинків. Тут буде власний садочок, територія для прогулянок, внутрішня інфраструктура, спортивні, ігрові та відпочинкові зони. Дизайнерські підʼїзди, якісне будівництво із червоної цегли. Площа квартири: 68.8 кв.м., 5/5 поверх. Планування: кухня-вітальня з відкритим балконом (вигляд на паркову зону) та дві ізольовані кімнати, санвузол та гардеробна. Всі вікна на схід та на паркову зону між будинками. Квартира знаходиться в першій черзі. Більше жодної пропозиції у забудовника в даному будинку немає. Ідеальний варіант для особистого проживання та для зда...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.